Zapisy

Strefa RODZICÓW

Zasady przydziału koni w SKJ Poland Park

Zasady przydziału koni i instruktorów w SKJ Poland ParkDrodzy Klienci,

 

chcieliśmy poinformować iż za przydział koni na jazdy odpowiada kierownik ośrodka, kierując się przy tym względami bezpieczeństwa oraz poziomem umiejętności poszczególnych uczestników jazd. Zawsze chętnie przyjmujemy informacje dotyczące ulubionych koni naszych jeźdźców, jednak nasza recepcja oraz instruktorzy nie udzielają informacji dotyczących przydziału koni na dany dzień. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi w zakresie przydziału koni i instruktorów, jednocześnie chcielibyśmy  podkreślić, że nie rozpatrujemy w klubie indywidualnych próśb o przydział koni na jazdy.

 

Jeśli jednak są Państwo zainteresowani jazdą wyłącznie na jednym koniu jest taka możliwość w ramach oferty Twój Koń w Poland Park

 

Inna możliwość jazdy na wybranym koniu przez cały miesiąc to program Polecam Poland Park - prosimy o zapoznanie się z jego szczegółami

 

Mamy w pełni ustrukturyzowany przydział koni dla Uczestników, i takich przydziałów dokonujemy około 1500 w skali miesiąca. Gdybyśmy jednak zawiedli Państwa oczekiwania prosimy o nadesłanie ankiety, która pozwoli na ocenę skuteczności naszego działania.

 

Jednocześnie chcemy podkreślić, iż nasza umowa nie przewiduje jazd wyłącznie z jednym instruktorem. Wyjątkiem są treningi indywidualne  w ramach Oferty Członkowskiej.

 

Nie oznacza to jednak całkowitej dowolności z naszej strony - wręcz przeciwnie, podczas okresu próbnego oraz dalszych jazd staramy się poznać, jaki jest profil idealnego instruktora dla danego Uczestnika i takiego instruktora staramy się przydzielić.Więcej informacji na temat doboru instruktora znajdą Państwo tutaj.

 

Pragniemy też Państwa zapewnić, że jazda na różnych koniach i z różnymi instruktorami służy rozwijaniu umiejętności uczestników jazd - dzięki temu nasi jeźdźcy stają się wszechstronni i potrafią radzić sobie w różnych sytuacjach na końskim grzbiecie.

 

Pozdrawiamy

Zespół SKJ Poland Park
Program Twój koń w Poland Park daje możliwość przydziału wybranego konia na dany dzień za dodatkową opłatą w danym dniu, z drugiej strony na wszystkie treningi w danym dniu uczestnik otrzymuje 30% zniżki - przykładowa cena lekcji - pierwsza godzina - PLN 110 + 95 =  PLN 205,-  minus 30% = PLN 143,5 , druga godzina PLN 110,- minus 30% = PLN 77,-