O nas

Szkoleniowcy

Ankieta oceny trenera / instruktora

Szanowni Państwo!

Jesteście Państwo członkami naszego Klubu i sami lub Wasze dzieci uczestniczycie w zajęciach, w związku z tym potraficie Państwo ocenić, wskazać co w Waszym odczuciu nasi trenerzy robią dobrze, a nad czym powinniśmy jeszcze popracować. Od tego, czy Wy będziecie zadowoleni z jakości treningów prowadzonych przez Klub w gruncie rzeczy zależy jego przyszłość.

W związku z tym, zwracamy się z uprzejmą prośbą o poświęcenie około 15 minut i wypełnienie poniższej ankiety. Odpowiedzi na pytania w niej zawarte pozwolą  przekazać naszym instruktorom informację, jak oceniacie Państwo ich pracę, a także zidentyfikować obszary szczególnej uwagi. Jeżeli uczestnikiem jazd jest Wasze dziecko prosimy o wspólne wypełnienie ankiet.

Wszelkie dane zawarte w tej ankiecie oraz odpowiedzi, jakich Państwo udzielicie nie zostaną użyte w żaden inny sposób, jak tylko w zbiorczych zestawieniach, które uniemożliwiają identyfikację odpowiedzi konkretnej osoby. System Salesforce, którym się posługujemy, zapewnia odpowiednią ochronę wyników. Z drugiej strony każdy z Państwa otrzymał unikalny link, który umożliwia przypisanie faktu wypełnienia ankiety do konkretnej osoby.

Wyniki tej ankiety przedstawioane będą wszystkim  pracownikom oraz Członkom SKJ Poland Park w zbiorczym zestawieniu. Trenerzy dostają porównanie swoich wyników na tle innych i średniej.

skala ocen/ scale:

bardzo źle, very bad

1

2

3

4

5

6

 

bardzo dobrze, excellent

 

 

>>przejdź do ankiety<<