O nas

Referencje Klubowiczów Poland Park

"Jazda konna w Polandparku to czysta przyjemność. Wspaniałe konie i wysokiej klasy trenerzy, to połączenie dzięki któremu mogę doskonalić moje umiejętności jeździeckie. Zajęcia w małych grupach oraz indywidualne podejście instruktorów do jeźdźców, sprzyjają intensywnej i bezpiecznej nauce, ale także robieniu widocznych postępów, na różnych poziomach zaawansowania. Jazda konna daje mi niezwykłe przeżycia, spokój ducha oraz energię do działania i pracy z ludźmi, dlatego też cieszę się że w Polandparku mogę jeździć cały rok. Przyjacielska atmosfera wśród klubowiczów sprawia, że z przyjemnością spędza się tu czas.

Z pewnością Polandpark to miejsce dla wymagających. Polecam."

Katarzyna Bieńkowska
Dyrektor Personalny / Head of HR
Liberty Direct


"Sami wiemy, jak ważne w życiu jest posiadanie pasji i możliwości jej rozwoju. Ile to dla człowieka znaczy i jak może go uszczęśliwić. Pasją naszej córki dziwnym trafem jest jeżdziectwo. Piszę "dziwnym trafem", ponieważ ani mąż ani ja konno nie jeździmy, więc pasja Marianki zjawiła sie nie wiadomo skąd. Nie miała szans zarazić się tym od nas. Marianka od roku regularnie uczęszcza na zajęcia do Poland Parku i wiemy, że to miejsce, w którym czuje sie szczęśliwa. Trudno ją stamtąd wyciągnąć.Ma silne poczucie przynależności do tego klubu. To tam są konie, które kocha (doskonale wiemy w domu, który koń ma akurat kolkę,  który miał zły humor a który pięknie skakał), tam spotkała swoje przyjaciółki (mogą godzinami oglądać nawzajem swoje treningi i potem o tym dyskutować) i instruktorów, którzy są dla niej wzorem i inspiracją (Pani Joasiu i Panie Tadku- dziękujemy!!). W ciągu tego roku zrobiła ogromne postępy- ma juz srebrną odznakę!!A my jesteśmy spokojni, że Marianka jest tam bezpieczna, traktowana indywidualnie i czuje sie swobodnie. Nie bez znaczenia jest również to, że jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielem klubu- panem Markiem Kozłowskim, który bardzo kibicuje swoim klubowiczom.

Poland Park to miejsce, które możemy polecić z czystym sumieniem!!!"

Agata Kulesza i Marcin Figurski


"Jest mi niezwykle miło, że mogę podzielić się swoimi dobrymi wrażeniami z lekcji jazdy konnej w Poland Parku. Wspaniali ,indywidualnie traktujący każdego kursanta trenerzy, świetnie przygotowane konie i ciepła, życzliwa atmosfera Klubu sprawiają, że każda godzina spędzona tutaj przynosi wiele satysfakcji. Na uwagę zasługuje wysoki profesjonalizm kadry i jej dbałość nie tylko, o jakość wyszkolenia, ale i o bezpieczeństwo jeźdźca w czasie zajęć. Zadbany sprzęt, porządek w siodlarni, miła atmosfera i wzorowa opieka nad końmi są bezsprzecznymi atutami Klubu.

Serdecznie polecam."

Kalina Schubert
Baletmistrz Polskiego Baletu Narodowego