O nas

Szkoleniowcy

Izabela Górczyńska

Instruktor rekreacji ruchowej

Od najmłodszych lat uwielbiałam przebywać ze zwierzętami, otaczały mnie psy, koty, żółwie, a nawet świnka wietnamska. Gdy miałam 5 lat po raz pierwszy usiadłam na kucyku, a rok później odbyłam swój pierwszy galop. Rodzina widząc moje zamiłowanie do koni postanowiła kupić mi w prezencie pierwszego kucyka Kindera. Uparty i nieustępliwy charakter kuca wielokrotnie doprowadzał mnie do łez, ale pod okiem trenerów przeprowadził mnie przez odznaki i zapoczątkował udział w zawodach.


Jako nastolatka stałam się szczęśliwą posiadaczką kolejnego wierzchowca- Derenia. W sezonie pokonywałam z nim czworoboki i parkury, jednak na stałe ujeżdżenie zawładnęło moim sercem. Pokochałam świat zawodów
i wiedziałam, że swoje życie chcę poświęcić zwierzętom. Dalszą edukację odbywałam w technikum hodowli koni, gdzie zyskałam wiedzę i kwalifikacje, a także odbyłam liczne praktyki w miejscach jak np. stado ogierów białka lub KJK Szary.


Po ukończeniu szkoły odbyłam niezbędny kurs instruktorski i wyjechałam do Niemiec, aby pracować jako luzak i bereiter u boku niemieckiej olimpijki. Po powrocie do Polski podjęłam pracę w stajni pod Warszawą jako instruktor sportu i rekreacji. Obecnie z przyjemnością dołączyłam do zespołu w Poland Parku, a także do grona studentów behawiorystki zwierząt towarzyszących.

 

IMG_20210411_173506