Aktualności

Dla Rodziców - Trenuj razem z najlepszymi

 

Najważniejsza jest dla nas rozwojowa funkcja jeździectwa, jednocześnie staramy się stale podnosić poziom nauczania w naszym klubie - dlatego w ograniczonym zakresie prowadzimy zajęcia sportowe. Niezależnie od tego, z uwagi na ryzyka związane  z uprawianiem jeździectwa, stałe doskonalenie umiejętności jest bardzo ważne.

SKJ Poland Park nie jest klubem nastawionym na sport wyczynowy, pomimo tego w latach 2013-2016 zdobyliśmy łącznie 14 medali w Mistrzostwach Polski oraz Warszawy i Mazowsza.

W zawodach ogólnopolskich w większości konkursów, w których bierzemy udział, zawodniczki SKJ Poland Park zajmują miejsca w ścisłej czołówce.

W naszym klubie dominuje jednak szkolenie podstawowe, w którym uczestniczy ponad 100 dzieci. Niezależnie od celów jazdy konnej - rekreacja na świeżym powietrzu, sport, kształtowanie postaw czy rozwijanie umiejętności  - należy bardzo dobrze opanować podstawy jazdy konnej, gdyż jest to sport podwyższonego ryzyka.

 

 

 

Poland Park ma odpowiednią infrastrukturę i zespół trenerski, który może przygotować Państwa dziecko do zawodów ogólnopolskich.