Oferta

Jazda próbna

Jazdy próbne przeznaczone są dla wszystkich osób ubiegających się o członkostwo w Szkolnym Klubie Jeździeckim "Poland ParK", które deklarują umiejętność samodzielnej jazdy konnej, z wyjątkiem osób z aktualną licencją Polskiego Związku Jeździeckiego.

Cel

Celem jazdy próbnej jest poznanie umiejętności kandydata oraz przedstawienie możliwości szkoleniowych SKJ "Poland Park". Jazda próbna to także bardzo dobra okazja do porównania swoich umiejętności jak i porozmawiania z już jeżdżącymi osobami w naszym Klubie.

Przebieg jazdy próbnej

Jazda próbna prowadzona jest na ogół w trakcie normalnych zajęć, w grupie o umiejętnościach podobnych do deklarowanych przez kandydata. Oznacza to, że każda osoba ubiegająca się o jazdę próbną musi realnie ocenić swoje umiejętności, w przypadku gdy nie odpowiadają one deklarowanym – jazda próbna będzie przerwana.

Po jeździe próbnej instruktor przedstawia swoje obserwacje kandydatowi i jednocześnie sugeruje wybór odpowiedniej grupy. Ostateczny wybór grupy następuje w kontakcie z recepcją SKJ "Poland Park".

Przypisanie do danej grupy nie jest ostateczne i w przypadku szybkich postępów zapewniamy przejście do grupy jeżdżącej na wyższym poziomie.

Wymagania

 • W trakcie jazdy próbnej wymagamy od jeźdźca odpowiedniego stroju jeździeckiego: buty jeździeckie i bryczesy – co ma znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa kandydata. Kaski ochronne oraz kamizelki zapewniamy nieodpłatnie na miejscu
 • W przypadku osoby niepełnoletniej, umówienie terminu jazdy próbnej następuje wyłącznie z jej prawnym opiekunem, który musi być obecny podczas jazdy próbnej

Informacje dodatkowe

 • Jazda próbna jest płatna – jej koszt to 90 zł (grupowa ) lub 150 zł (indywidualna)
  Jeśli zdecydują się Państwo na członkostwo w naszym Klubie to opłatę wstępną o koszt jazdy próbnej
  Osoba, która nie przyjdzie w umówionym terminie na jazdę próbną, traci wpłacone pieniądze.
  Płatność przelewem, przed terminem jazdy, na numer konta przekazany przez recepcję SKJ "Poland Park"
 • Jazda próbna trwa 50 minut
 • Odbycie próbnej jazdy nie jest równoznaczne z przystąpieniem do SKJ "Poland Park".
  Po jeździe to Państwo decydują o wstąpieniu lub nie do naszego Klubu jeździeckiego
 • Koń do jazdy próbnej przygotowywany jest przez "Poland Park". Kryteriami przydziału konia są deklarowane w formularzu zapytania umiejętności jeździeckie oraz wzrost i waga jeźdźca
 • Nawet dla bardzo doświadczonego jeźdźca jazda w nowym miejscu, na nowym koniu i w nowym towarzystwie oznacza pewien stres – wiemy o tym i uwzględniamy to przy ocenie. Sugerujemy odpowiednio wcześniejsze przybycie na jazdę próbną (nawet 20-30 minut wcześniej) aby zapoznać się z miejscem jazdy i koniem. Wszystkie te działania znacznie ograniczą Państwa stres

Gdzie przyjść?

Prosimy o przybycie 10-15 min wcześniej przed planowaną godziną rozpoczęcia jazdy próbnej i skierowanie się do starej stajni (budynek nr 5 na schemacie).

Szczegółowe informacje o tym jak dotrzeć do naszego Klubu znajdą Państwo w sekcji Kontakt.

Informacje dodatkowe

Dołącz do naszego Klubu!

Jeśli zainteresowani są Państwo rozwijaniem umiejętności jeździeckich u nas to serdecznie zapraszamy na trwającą 50 minut, jazdę próbną, podczas której sami Państwo zobaczą jak funkcjonuje nasz Klub Jeździecki.

W tym celu prosimy wypełnić formularz zgłoszenia lub skontaktować się z Klubem telefonicznie:

 • 519513411 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 do 17:00) lub +48 519 513 412