O nas

Trenerzy

Alicja Trzaskowska

 Instruktor rekreacji 

Pasję do koni zaszczepił mi dziadek, który w swoim gospodarstwie zawsze miał konie. Przygodę w siodle rozpoczęłam jako nastolatka w gospodarstwie agroturystycznym „Eden”, a w latach późniejszych trafiłam pod skrzydła pierwszego prawdziwego instruktora, p. Jerzego Rubersza (Technikum Hodowli Koni w Wolborzu). W oparciu o jego ogromną wiedzę zbudowałam podstawy teorii i praktyki właściwej jazdy konnej. Znalazły one zastosowanie podczas mojej pracy w KJ Poster, gdzie prowadziłam lonże, jazdy grupowe i indywidualne oraz wyjazdy w teren. Dalsze zgłębianie tematyki jeździeckiej doprowadziło mnie już na studiach na SGGW do p. Wacława Pruchniewicza. Uczestniczyłam też jako słuchacz w konsultacjach ujeżdżeniowych m.in. z p. Wandą Wąsowską, p. Johanem Hinnemannem czy p. Robertem Zandvoortem.

Uprawnienia instruktora jazdy konnej ze specjalnością jazda konna zdobyłam w 2006 r. w stajni pp. Ferensteinów w Gałkowie.

Najważniejsze w jeździe konnej jest dla mnie bezpieczeństwo jeźdźca i konia, jak również zgłębianie tajników końskiego umysłu.