Aktualności

zapisy na sezon 2017

 

  1. jazda konna jest bardzo rozwijająca dla dziecka - z drugiej strony jest to sport podwyższonego ryzyka, dlatego naszym zdaniem należy jeździć albo dobrze, albo wcale

  2. aby dojść do odpowiedniego, podstawowego poziomu umiejętności potrzeba około 100 godzin jazd - najlepiej zrobić to w ramach ustrukturyzowanego procesu nauczania

  3. nasz Klub ma certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego

  4. jesteśmy jedynym klubem jeździeckim w Polsce, który ma udokumentowaną i monitorowaną procedurę zarządzania ryzykiem w jeździectwie

  5. mamy odpowiednią infrastrukturę - zespół trenerski, w którym jest 2 trenerów Polskiego Związku Jeździeckiego, 2 instruktorów sportu, 2 instruktorów szkolenia podstawowego PZJ oraz 4 instruktorów nauczania początkowego, stawkę 40 koni, w tym kuce na poziomie mistrzostw krajowych,  procedury, zintegrowany system CRM / ERP, który pozwala na pełną transparentność działania ( w tym rozliczenia wyłącznie bezgotówkowe) 

  6. naszymi podstawowymi wartościami są bezpieczeństwo i wpływ jazdy konnej na ogólny rozwój dziecka, wyniki sportowe nie są dla nas priorytetem a niejako dodatkowym skutkiem bardzo wysokiego poziomu nauczania

  7. mamy rozwinięty system zawodów wewnętrznych, w których każdorazowo startuje kilkadziesiąt dzieci, zawody wewnętrzne są około 60% tańsze od zawodów zewnętrznych (koszty transportu, opłat startowych, wynajmu boksów)

  8. prowadzimy letnie obozy dla dzieci - wyłącznie na naszych koniach i z naszą kadrą - co powoduje brak niespodzianek i rozczarowań

 

Dzieci w wieku około 7 lat są gotowe do rozpoczęcia nauki, w naszym klubie mamy również dzieci, które dopiero skończyły 5 lat - zawsze jest to kwestia indywidualna!